Ben Olsaydım - Olmaz Z - B03

  görünümler 88,547

Flu TV

23 gün önce

Boğaziçi Üniversitesi'nde kayyum rektöre karşı protestolar devam ederken Boğaziçili öğrencileri dinlemeye devam ediyoruz.
Öğrenciler neden Melih Bulu'yu rektör olarak istemiyor? Başka üniversitelerde de kayyum rektör var mı? Protestolara ne kadar sürecek? LGBTİ+ öğrenci kulübü neden hedef alındı? Sergideki eserler aslında kime ait? Kendisi rektör olarak atansaydı istifa eder miydi?
FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur.
Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun:
➡ bit.ly/FluTv
Boğaziçi Üniversitesi'nde kayyum rektör istemeyen öğrenciler eylemlerine devam ediyor. Gündemdeki olayları ve öğrencilerin isteklerini Boğaziçi öğrencilerinden Rumeysa ile konuştuk.
FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur.
Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun:
➡ bit.ly/FluTv
#AşağıdanGitmeyenler #Boğaziçi
➡Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trpost.info/get/-xTvXTm-lrLWYk308-Km3A.htmljoin
Olmaz Öyle Saçma Siyaset serimizin diğer videolarını izlemek için:
➡www.siyaset.flutv.online
Ben Olsaydım - Olmaz Z - B03 videomuzu beğendiyseniz en güncel diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.
➡Babalar ve Yazarlar - Yazar Burada Ne Demek İstemiş? - Aytuğ Akdoğan B10
trpost.info/list/video/p61nf56B3bXSf4g.html
➡Burçlar, Astroloji ve Kültür Krizi - Böyle Buyurdu Kültür - Prof. Nevzat Kaya - B02
trpost.info/list/video/hLubeK56mrbbq3Q.html
➡Elektrik II - Olmaz Öyle Saçma Bilim - Prof. Erkcan Özcan - B09
trpost.info/list/video/d5qgjKGk3pvXiWs.html
➡Aşağıdan Gitmeyenler - Olmaz Z - B02
trpost.info/list/video/raOInoCWtLGbo4Q.html
➡Aşağı Bakmayanlar - Olmaz Z - B01
trpost.info/list/video/pKytr4p2rJuvdqY.html
Kanalımıza katılın: uye.flutv.me
Patreon destek sayfamız: flutv.me
Kanal: flutv.online
Twitter: flutivi
Instagram: flutv.online

YORUMLAR
Faruk Aktaş
Faruk Aktaş 8 gün önce
Bastan sona KADAR dinledim 2 konu aklima takildi -bu videodaki arkadas 2016 yilinda bogazicinden mezun olan birisinin rektor olarak atanmasina da karsi cikmis( ogretmenlerin bu hoca iyi demesine ragmen) ilk sorum su: bu arkadas kimi rektor olarak istiyor ? Tayyibin bu arkadasi mi rektor olarak atamasi lazim??!!! -Kabe resimlerinde saygisizlik yok demis. Kabe olayina gelicek olursak. Kesinlikle o fotografta dine bir saygisizlik var. Bunun nedeni de Muslumanlikta lgbt yi lanetledigi ve yasakladigi icin. Insanlarin bamtelleri vardir. Bu ulkede de hala dini yasamaya calisan insanlar var. Bu insanlar bugune KADAR ellerine parkart alip i"nelere toplara olum diye bir yuruyus yapmadi. Buna ragmen neden saygisizlik yapiliyor? Ne yapalim simdi yolda boyle bir eylem gordugumuzde o saygisizligi yapan kisilerin mabadindan pankart sopasini sokup agizindan mi cikartalim? Birbirimizi mi yiyelim kimin gucu kime yeterse artik? Tam olarak istedikleri bu mu? - Son olarak 3 bogazici universitesine giden ogrenci france news diye bir youtube kanalina roportaj vermislerdi ingilizce olarak. Bu 3 aptal o Kabe fotografli pankart ile esnafin ortasinda yuruyus yapiyor esnaf yine sabredip bunlari hastanelik etmiyor. Haberde de Turkiyenin Aydın genclerine saldiri diye anlatiyorlar kimsenin bu 3 arkadasa fiziksel siddet uygulamamasina ragmen. - su tayyip dusmanligini birakip olaylara biraz tarafsiz bakin. Kimseye bu ulkede gay veya lezbiyen diye devlet TARAFINDAN siddet uygulanmamistir. Kimse ses etmiyor diye milletten lgbt sacmaliklariniza pecete tutmasini da beklemeyin. Kendi halinizde ne bok yiyorsaniz yiyin.
Mustafa Ciftci
Mustafa Ciftci 12 gün önce
Bıgaziçi ottü gibi kendini bi bok sananlar artık sandıgınız gibi olucaksınız sizin başka üni farkınız kalmayacak ayaklanın kırılacak o ayaklarınız ömrünüzğn sonuna kadar fişlendiniz hakettiniz mikrop beyinliler
Hepsi kuruş liraya
Hepsi kuruş liraya 13 gün önce
Özerk olduğu zamanları da biliriz z kuşağı. Kullanıldığınızı, çocuklarınızdan öğrenmenin acısını yaşayarak...
Sedef Göksel
Sedef Göksel 15 gün önce
boğaziçili öğrenciler hdpye anlatıyorlar zaten biz masum çocuklar değiliz öfkeliyiz ve bu durumda hdp ile yürümek isteriz diye biz demiyoruz onlar diyo
Mustafa Ulusoy
Mustafa Ulusoy 15 gün önce
"tüm kayyumlar" dedikleri görevden alınan hdp-li belediyelere atanan kayyumlar. Bebek katili pkk-nın siyasetteki izdüşümü hdp-ye yalakalık etmek temelindeki bir Boğaziçi Hareketi neresinden bakarsanız bakın görünürde amacına ulaşsa bile vicdanen bir fiyasko olacaktır.
Dinçer Şirinoglu
Dinçer Şirinoglu 16 gün önce
Olayın tarafı olmadığınızı iddia ediyorsanız mantık gereği karşıt görüşten öprencilerlede konuşmanız gerekmektedir. Yoksa tarafınız bellidir. Gerçi pekte umurunuzda değil gibi!
TUFAN DENİZ HÜRKAN
TUFAN DENİZ HÜRKAN 16 gün önce
Alfabede Z harfini de harcadınız.Bakalım gelecek nesiller için kıçınızdan nasıl bir element uyduracaksınız.
Hasan Ali BACAKCİ
Hasan Ali BACAKCİ 16 gün önce
Asıl kabul edilemez olan kendi protestonuza oraya ait olmayan terör ile ilişkili kişi ve kuruluşları dahil etmiş olmanız. Zaten mevzu da sizin başkalarının ucuz eylemlerine dahil olmuş olmanız. İlker de sağ duyu kasıp böyle bir video çekerek gerçek görüş ve fikirlerini net olarak belli etmiş oldu. Destekliyorsanız cesur yürekleri meydanlar da görmek isteriz. Sen ilker bizzat bu olayın bir tarafısın kusura bakma biraz yürekli ol. Kabe bizim kutsalımız. O lubunyaların kurduğu herhangibir sapkın grubu burada aklama çabanız da gülünç bir durum. Rektör atamaların da en çok oyu değil de en az oy alan kişilerin atanmalarına zamanın da ses çıkarmayanların bu girişimi fazlasıyla samimiyetsiz.
Lacrim
Lacrim 16 gün önce
Herkese merhaba, polis tutuklamaları ile ilgili olarak, bir tanıdığım akrabası olan, orada görevli bir polisten duymuş. Tutuklaması yapılan kişilerin tutuklu kalanları, yasadışı suç örgütü mensubu olması ve zaten aranmakta olması nedeniyle, alıkonulduklarını söylemiş. Doğrumudur bilemem ama böyle bir durum da var.
ÖMER KOÇ
ÖMER KOÇ 17 gün önce
😂😂😂
Yeniden Doğuş
Yeniden Doğuş 17 gün önce
Gerçek teröriste terörist dediğin zaman dava açıyolar mahkeme mahkeme süründürüyorlar,ülkenin en parlak beyinlerine en seçkin çocuklarına sırf kendi dediklerini zorbalıkla yaptıramadılar diye terörist demezsen ve taraflarını tutmazsan sen terörist oluyorsun.Birilerinin defolup gitme zamanı geldi artık.
Aliye Aliş
Aliye Aliş 17 gün önce
10.35 Mesela Üniversiteler fuhuş yuvası diyen çomar bir hoca, Kızların götünü kameradan izliyorum diyen sapık bir dekan da istemiyorlar. Böyle müptezel, böyle çomar, böyle gerçek çapulcu ayaktakımı akademisyenler de istemiyorlar.
Aliye Aliş
Aliye Aliş 17 gün önce
8.15 Demekki milyonları zor tutmak sadece tayyipe mahsus değilmiş. 2016 da da hocalar 18000 i zor tutmuş.
Aliye Aliş
Aliye Aliş 17 gün önce
5.54 "Biz olayın tarafı değiliz. " Tabi biz de salaktık bunu yedik. Bu yandaşlar herkesi kendi gibi zekasız sanıyor.
Aliye Aliş
Aliye Aliş 17 gün önce
Sorduğu sorulara bak ya. Tam akp cığırtkanı kafasında sorular. İroni falan değil. İroni maskesi altında örtülü yandaşlık...
Flu TV
Flu TV 17 gün önce
?
Aliye Aliş
Aliye Aliş 17 gün önce
Kapalı kıza oturduğu gibi terörist demiyor. Ama açık kızlara diyor. Yandaş bu kanal
ali rıza kurt
ali rıza kurt 18 gün önce
bu kız ders çalışmaktan kafayı yakmış gibi duruyor. her dediği aşırı saçma. hiçbirinde mantık yok. her şeyi kendine göre düşünüyor. yakalananlarda hdkpc üyesi oldugu kesin olanlar var hala terörist kesin yoktur diyor. -3 iq
emre e
emre e 13 gün önce
usendim yazmadim ama niyet okumalar, tezat aciklamalar, tutarsizliklar ...
ali rıza kurt
ali rıza kurt 18 gün önce
o resmi hakaret olarak görmüyor. sanat herkese hitap etmek zorunda değil diyor. başkan da herkese hitap etmek zorunda değil. %50 +1i aldı ve çoğunluğa hitap ediyor zaten.
ali rıza kurt
ali rıza kurt 18 gün önce
ülkede bu kadar olay varken kimlik aramasını dert ediyor. buna da baskı diyor :D
Brooklyn PizzaBoy
Brooklyn PizzaBoy 18 gün önce
Bu ülkenin toplumu sorunlu bir toplum. 20 yıldır otoriter bir başkanı omuzlarında taşıyorlar. Bu tür içine kapanık, Orta Doğu ülkelerinde böyle kişiler rağbet görür. Batıda ise baş kaldırı kültürü vardır. Bu yüzden halk devleti yönetir. Bizde ise devlet halkı yönetir.
Ahmet Ahmet
Ahmet Ahmet 18 gün önce
O rektör uzaydan mı geldi sizin için ilginç degilmi üniversiteler lgbt bir kaynamadir gidiyor daha sonra başkalarıda olacaktır çok tuhaf Kabe'nin yerde olmasınin yanlış olmadığını düşündüklerini söylüyor öğrenci arkadaşlar peki bu arkadaşlar yedikleri ekmeği yiyecekleri yere birakirlarmi? Ekmek üzerinden örnek veriyorum ekmek bu millet için nasıl kutsalsa Kabe daha kutsal öğrencilerin bunu bilerek yaptıklarını düşünmüyorum eminimki bu devletimizi içerde meşgul etmek isteyenlerin oyunu bu sayede Devletimize Gözdağı veriyorlar kolayca diz coktureceklerini düşünüyorlar böyle düşünenleri gördük bunlar vatanlarını bir dolara satıp kaçtıkları ülkelerde bu karışıklıklardan medet uman ellerini ovuturan aciz batı uşaklarıdir gençler kavgayı bırakın oyuna gelmeyin Orta doğuya bakın onlar bize geldiler sığındılar bizim buradan başka vatanımız yok vatanın kıymeti kaybedilince anlaşılır ama geç olur Osmanlı'nın son döneminde pişman olanların Dillendirdigi şu sözleri unutmayın. Divane sen değil meğer bizmisiz / Bir çürük ipliğe hulya dizmisiz/Sadece deli değil edepsizmisiz unutmayın devrim derler devrimini bahar derler baharinizi çalar gasp ederler
semih aktepe
semih aktepe 19 gün önce
Olmaz öyle Galatasaray'a da hazır olun
ozge coskun
ozge coskun 19 gün önce
Sanki ilk kez rektörü cumhurbaşkanı atadı ya
Oğuzhan Arslan
Oğuzhan Arslan 19 gün önce
Boş bir olay ya öğrenci ile rektörün ahım şahım bir alakası da yok. 4. sınıf kız protesto yapıyor çünkü boş biri boşun önde gideni geleceğin işsizi ulan hangi alandaysan git mesleki kariyerine özel sektöre falan kafa yor tabi kadınsın askerlik de yok hayatınız boş ulan
Atilla akkülah
Atilla akkülah 19 gün önce
İLKER BEY, " ÜLKEM ADINA ÖZÜR DİLİYORUM" DEMEDİNİZ BU SEFER. NEDEN ?
Önder ÖZCAN
Önder ÖZCAN 19 gün önce
ESG ile ayrılma kararının verilmesinin ne kadar doğru olduğunu u süreçte gördük. Teşekkürler İlker Bey, doğru kararlar alıyorsunuz. Şu tarihçi kıza program yaptırın daha çok yol alırız.
Yusuf Olçum
Yusuf Olçum 19 gün önce
Temelinde papaz hacı olan okulda ülkenin öğrencilerinden millete faydalı iş yapması beklenemez.
Eski Toprak
Eski Toprak 20 gün önce
Okul devletin okulu isterse kapısına kilit bile vurur. Bu kadar basit. Aksini düşünen devlet nedir ne değildir .bi boktan anlamıyor demektir.
emre e
emre e 13 gün önce
@Berkay KARSLI peki halk, hukumet araciligi ile bogazicinin ozerklik talebini red ediyor olamaz mi?
Berkay KARSLI
Berkay KARSLI 19 gün önce
Devlet halkın devletidir. Biz varsak var devlet, biz yok o da yok. Hükümeti devlet sanıp onun da istediğini padişah gibi yapabileceğini söyleyen adam halk nedir ne değildir bilmiyor bi boktan anlamıyor demektir.
Just Hmm
Just Hmm 20 gün önce
Boğaziçi Üniversitesi Teröriyat Fakültesi Canlıbomba Ama Bilim Dalı bölümü, stajda bütün öğrencilerin kaybedilmesi üzerine kapatılmıştır.
Karayakas Okan
Karayakas Okan 20 gün önce
Burada konusan üc ögrencinin ücü de kendini anlatabildi ama aralarinda en etkileyici olan bu ögrenci.Üniversiteler icin demokratik talepleri gayet net anlatti, tebrikler.
ahmet
ahmet 20 gün önce
BU KONU İLE İLK VİDEO YAPTIĞINDA POLİSİN SÖZLERİNİ MONTAJLANMIŞ HALİ ÜZERİNDEN YÜRÜDÜN HATTA BAŞLIKLARI DA ÖYLE ATTIN DUYARKASI O CÜMLE ÜZERİNDEN YAPTIN, YALAN ÜZERİNE KURULU BİR PROPAGANDANIN PARÇASI OLDUN. ŞİMDİ DE DİYORSUN Kİ AMAAN NE DEMİŞSE DEMİŞ, BEN BU İŞİN TARAFI DEĞİLİM FALAN... YOK YOK SAYIN CANİKLİGİL GAYET TARAFISIN VE İYİDE RATİNG ALDIN BU KONUDAN
kenshisama
kenshisama 20 gün önce
Allahtan hızı 2 katına aldım yoksa çok zaman kaybedecektim
Ali Aslı
Ali Aslı 20 gün önce
bu olaylar ile ilgili çıkan insanların konuşmalarını analiz edebilecek bir objektif bir psikoloji analizi yapabilecek birini çıkartabilir misiniz? olaylarda savundukları şeyleri kesinlikle destekliyorum. ama satranç oyunun ilk 3 hamlesinde kale hareket ettirilmez. sanki satrancın yanında kahve ve sigara yakma keyfi gibi geliyor bana bu karakterler.
orhan çetin
orhan çetin 20 gün önce
Bu konuşmada bana uymayan tek şey, sanat yapmak için kimseyi üzmemek gerekir. Sonuçta kutsal bir değer
Hayri Efendi
Hayri Efendi 20 gün önce
Neden Yugoslavya,düşündünüz mü hiç?Çünkü Yugoslavya parçalandı,Yugoslavya üzerine çalışıp ülkemizi parçalıycak,Aha büyük resmi gördüm ilk defa, demek melek yüzünün arkasında sakladığı sinsi plan buymuş😊
orhan çetin
orhan çetin 20 gün önce
Emre yorumumu gorduysen dediğini yapıp izliyorum 😀
Furkan
Furkan 20 gün önce
Eylemin terör örgütlerinin oyuncağı olduğunu göre göre bile bile bu yayınlara devam ediyorsun yazık ya sayısız akıllı adamla video çekmiş birisi olarak hiç birisinden bir miktar mantık geçmemiş. Gerçekten beyin yoksa bir şey fayda etmiyormuş onu anlıyorum bu Boğaziçi yayınlarından......
Gökhan Ese
Gökhan Ese 20 gün önce
Ben iki yıldır terör örgütü üyeliğinden yargılanıyorum. Şimdi bu boğaziçi olaylarını izlerken, aslında kızmam gereken hükümete değil daha çok direnişçilere kızıyorum. Çünkü, itiraz ettikleri atama ve kabul etmedikleri terörist yaftası onların başına geldiği için sesleri çıkıyor. Aynen tüm ülkedeki muhaliflerin yaptığı gibi. Yani senden önce bi dünya insan bu çemberden geçiyor, sen başına gelince aaa inanamam, ben mi, biz mi teröristiz? Bu çok saçma falan demek bence daha saçma. Bir arkadaşım gazi oldu ve Gata’daki tedavisi esnasında terörden gözaltına alındı. Şimdi de ceza aldı. Ona terörist denilen yerde siz pekala teröristsiniz neyi anlamıyorsunuz? Ya çomarsın bu ülkede ya teröristsin? Zannediyor musunuz bu iki seçenek dışında bir hayat kaldı ülkede? Kürtlerle başlayan bu terör yaftası bir bir hepinizi bulacak. Ama siz sadece size terörist denildiğinde anlayacaksınız işin geçtiğini.
Zeynep ERDEM
Zeynep ERDEM 20 gün önce
Dünyayı sadece saygı kurtarabilir, cinsel yönelimi farklı olana, onun haklarını aramasına saygı, kabenin birileri için kutsal olduğunu bilerek kabeye saygı... O eser anlamsız olduğu kadar hatalıydı aynı şekilde lgbt kulübünün kapatılması da hatalı ve bunlardan herhangi birini hatalı bulup diğerini hatalı bulmayan herkesin düşünce yapısı -konumu, vasfı ne olursa olsun- birbirimizi yok etmemize sebep olacak kadar hatalı.
levronas
levronas 21 gün önce
Bir hoca olarak öğrenciden özür dilemek ne büyük bir erdemdir. Ülkemiz adına üzgünüz, bu parlak çocuklara sahip çıkamadık...
kenshisama
kenshisama 21 gün önce
Öcalan gençliği akın akın geliyor
Poseidon
Poseidon 20 gün önce
?
kenshisama
kenshisama 21 gün önce
Şimdi şey soracam mezun olunca hemen dağda iş bulma olasılığı var mı ?
karl ankara
karl ankara 21 gün önce
Lgbti, lubunya, quer geceleri... Tam akp’nin istediği ortam. %97 biz ve karşıda 3-5 zibidi diye etiket yapıştırabiliyorlar. Dünya çapında olmasa da Türkiye çapında idare eder bir eğitime sahip bir yere yazık oldu.
Emre Keser
Emre Keser 21 gün önce
Simdiye kadar niye düsünmüyordunuz birden bire aydinlanmami geldi. Yönlendiriliyorsunuz gencler bunu da kendi özgür iradeniz zannediyordunuz.
M. ALİ
M. ALİ 21 gün önce
Kusura bakma da, protestolardaki 100 kişiden 90 ı oranın öğrencisi değilse, tabi ki arama ve kimlik sorma olacak...
hostulan kopek
hostulan kopek 21 gün önce
Ne kadar kucuk duruo
murat12361
murat12361 21 gün önce
Umutluyuz
Bilge ÖZMEN
Bilge ÖZMEN 21 gün önce
Kabul etmiyoruz, vazgeçmiyoruz. Bize ses verdiğiniz için teşekkürler Flu Tv.
Burcu Işık
Burcu Işık 21 gün önce
Zaten olamazsın canım cumhurbaşkanı. Çünkü okulun bitince diploman olucak.😉
ibrahim öksüz
ibrahim öksüz 21 gün önce
İlker Bey kapanışta bu arkadaştan özür dilemediniz. Çık özür dile. :D
İhsan Şakir Bahar
İhsan Şakir Bahar 21 gün önce
Hocam bu hanımefendiden neden özür dilemediniz :)
Attor Safar
Attor Safar 21 gün önce
Demokrasi ucuz bir deger degildr. Onu satn alabilmek icin tum mabutlarini satmak zorundasn.
Sinan Soylu
Sinan Soylu 21 gün önce
Çocuğun sesi karizmatik.. Kız çok uslu ve aydınlık yüzlü... Baksan gerçekten sempati duyarsın.. Ama tarafsızlık sıfır.. (Sorudaki pasa bak. 02:07 den bakarsınız.) Türkiye'nin demokratik tatlı çocukları... Cumhurbaşkanlığına olan düşmanlığı dışında siyasi fikri olmayan romantik solcular sizi...
The Incredıble Turk
The Incredıble Turk 21 gün önce
FluTV hocam daha fazla Topluluk sekmesinde daha fazla oylama yapın TRpost algoritması interaktif etkileşimlerle işlediği için işlediği için yorumlar ve beğeni 2 etkileşim ise ve oylamalara katılan insanları etkileşim çarpanını 2 den 3 e çıkardığı için topluluk sekmesinde oylama yapmayanlara göre %50 daha fazla insanların önerilenlerine çıkıyorsunuz bundan dolayı çok daha fazla topluluk sekmesinde oylama yapmaya çalışın ki izlenmeniz ve aboneleriniz fırlasın
The Incredıble Turk
The Incredıble Turk 21 gün önce
FluTV hocam daha fazla Topluluk sekmesinde daha fazla oylama yapın TRpost algoritması interaktif etkileşimlerle işlediği için işlediği için yorumlar ve beğeni 2 etkileşim ise ve oylamalara katılan insanları etkileşim çarpanını 2 den 3 e çıkardığı için topluluk sekmesinde oylama yapmayanlara göre %50 daha fazla insanların önerilenlerine çıkıyorsunuz bundan dolayı çok daha fazla topluluk sekmesinde oylama yapmaya çalışın ki izlenmeniz ve aboneleriniz fırlasın
The Incredıble Turk
The Incredıble Turk 21 gün önce
FluTV hocam daha fazla Topluluk sekmesinde daha fazla oylama yapın TRpost algoritması interaktif etkileşimlerle işlediği için işlediği için yorumlar ve beğeni 2 etkileşim ise ve oylamalara katılan insanları etkileşim çarpanını 2 den 3 e çıkardığı için topluluk sekmesinde oylama yapmayanlara göre %50 daha fazla insanların önerilenlerine çıkıyorsunuz bundan dolayı çok daha fazla topluluk sekmesinde oylama yapmaya çalışın ki izlenmeniz ve aboneleriniz fırlasın
METEHAN
METEHAN 21 gün önce
Orta doğu ülkesi olan Türkiye'de İlker Canikligil diye biri var, en büyük arzusu ise boğaziçi eylemlerini destekleyip dünyayı ele geçirerek ilk uzun metraj filmini yapmak asldjfklşasdfasdf
METEHAN
METEHAN 21 gün önce
Herhalde böyle düşünüyor rektör destekçileri..
Emre Boztepe
Emre Boztepe 21 gün önce
Adam Smith’in eğitim ile ilgili bir sözü geldi aklıma ki üstelik Smith, liberal ekonominin öncüsüdür. “Eğitimin %100’ü özel olamaz, %50’si devlet kontrolünde olmalıdır. Bu sağlanmazsa işler kontrolden çıkar.” Bu bağlamda düşünüldüğü zaman talep edilen bazı şeyler o %50’nin ötesinde sanki. Sizce de öyle mi ? Peki devlet kendi üzerine düşen %50’nin kaçını başarıyla yapıyor? -Çok başarısız ve yetmezmiş gibi bir sürü yanlış yapıyor. Bu düşünceye bir itirazım yok ama bu madalyonun diğer yüzü sanki. Hatta sadece Boğaziçi ve akabindeki süreç de değil. Genel anlamda üniversiteler Adam Smith’in fikri çerçevesinde düşündüğümüzde devlet ile böyle bir ilişki kurmaya uzak bir tavır sergileme eğiliminde gibi algılıyorum. Naçizane farklı bir perspektiften bakmaya çalışıyorum, belki kaçırdığımız bir şey vardır diye. Bir sonraki programda bu konu üzerine bir şeyler konuşulsa çok iyi olabilir.
Erdal Kalaycı
Erdal Kalaycı 21 gün önce
Haksız olabilirim, fakat kaybettiği halk desteğini Boğaziçili çocukları marjinallestirerek tekrar kazanmaya çalışan bir zihniyet olduğunu düşünüyorum. Kendinize dikkat edin çocuklar.
Oğulcan Ersöz
Oğulcan Ersöz 22 gün önce
Yugoslavya mı? Yalnız değilmişim. Şimdiden başarılar dilerim. :)
Oğulcan Ersöz
Oğulcan Ersöz 21 gün önce
@Mustafa Preşeva Mustafa Hocam selam. Bu önerinizi dikkate alacağım. Teşekkür ederim. 😊
Mustafa Preşeva
Mustafa Preşeva 21 gün önce
Koçum, ben eski Yugoslav'ım. Var olmayan ülkeyı kurcalamakla vakit kaybetmeyın, canlı bir tarihi araştırın. Yugoslavya hobiniz olsun. Tavsiyem.
Hayri Efendi
Hayri Efendi 22 gün önce
Hiç korkmuyorsunuz ya, bu da onları sahip olduğunuz bilgi birikimi ve zekanızdan daha fazla korkutuyor ,buna hiç alışık değiller ; onları kendi silahlarıyla vurmak!
Kübra Başpınar
Kübra Başpınar 22 gün önce
yav he he siz su ilerleyen ulkeye ayak bagisiniz bilginizde sizin olsun bizim nankor olmayan terorist degil ama onlarla ayni safta olan ogrencilere ihtiyacımız yok ülkesini satıp yerle yeksan eden hic bir faaliyeti birak dusuncesi projesi olmayan kisilerle birlik olanlar yukarı bakinan ama ileriye faydasi olmayan zavallilar aya cikicaz yukarı bakmanizda iyi olmus.
Nicat Seyidov
Nicat Seyidov 22 gün önce
Her şey bir yana, bu öğrencilerin kendini bu kadar doğal, rahat, akıcı ve tutarlı şekilde ifade edebilmeleri çok büyüleyici. Doğruları ve yanlışları tartışılabilir olsa da cesaret ve samimi muhabbetlerini takdir ediyorum.
yunus sever
yunus sever 22 gün önce
rahat batıyor
mümtaz doğan
mümtaz doğan 22 gün önce
Soramazsin: Bir teröriste sorduk!
Serhat Sincar
Serhat Sincar 22 gün önce
Sonunda birisi bu soruya "kime göre terörist, neye göre terörist" cevabını verebildi. Patlayacaktım artık, çok teşekkür ederim arkadaşa. Kime sorarsanız sorun "ben teröristim" demeyecektir. Peki kimin insiyatifine kaldı bu terörist olma mevzusu? Ortada dehşet bi kavram karmaşası var ve kimse itiraz etmiyor. "olabilir mi ki? Yoktur herhalde, vardır vardır" Yahu, terörist NEDİR? NEDİR? Kim karar veriyor birilerinin terörist olmasına? En önce cevaplanması gereken soruyu kimse umursamıyor
buğra gökağaçlı
buğra gökağaçlı 22 gün önce
Bence bir Melih Buluğu çıkarılmalı
Meryem Taçyıldız
Meryem Taçyıldız 22 gün önce
o degil de Ilker Hojami o kaaa linc ediyorlar yine genclerin yaninda yine yaninda. bu arada bize darbe yaptilar hojam, Myanmar'dan sevgiler.
Hayri Irdal
Hayri Irdal 22 gün önce
5:53 eleştirdiğin "şey"e dönüşmek. Talep ettiğin şey karara daha fazla katılımken, bizim gibi düşünmeyenler utanmalıdır demek perhizle lahana turşusunu sokuyor işin içine. Biraz da özeleştiri...
emre e
emre e 13 gün önce
deli tutarsizliklar var zaten. herkes isine geldigi gibi anlatiyor olaylari. yemisim boyle demokrasiyi.
hakan gür
hakan gür 22 gün önce
İlker hocam ALPER ÇAĞLAR ile beraber film dizi sohbeti muhteşem olabilir keşke dikkate alsanız
onur Kilec
onur Kilec 19 gün önce
Korku janrasinda genc yonetmenler arasindan Hereditary ile sıyrılmasi nedeniyle Aster
hakan gür
hakan gür 19 gün önce
@onur Kilec Neden ari aster, Alper Çağlar değil?
onur Kilec
onur Kilec 19 gün önce
Neden alper Caglar, ari Aster degil?
Ferhat YILDIZ
Ferhat YILDIZ 22 gün önce
abi 3 bölümdür izliyorum internetten bakıyorum neden kayyum atandı biriniz anlatsın. karıya kızamı sarktı, zimmete paramı geçirdi, boğaziçi sistemi mi yozlaştı yozlaştı ise neler bunlar, fakiri fukarayımı dehlediler neden çıktı bu malum ülkemizde saygın dergilerde son beş yılda akademik yazı yazmayan profesor sayısı %84 deniyor eski dekan neleri başarmış yenisi neler yapmış bir bölüm yapsanız da cehaletimiz geçse ...
discovolante
discovolante 22 gün önce
birinizde kabe ye hakarete evet doğru değildi desin ya savundugunuz şeylerle bir dine hakaret etmenin ne alakası var derdiniz islammı yoksa kayyum rektörmü önce ona bir karar verin.mesele rektör ataması değil hala anlamadınmı pankartı gerçekten çok doğru.samimiyetinize inanayım diyorum ama malesef sizin amacınız çok farklı.
Abdullah Kilinc
Abdullah Kilinc 22 gün önce
Madem bu öğrenciler kendileri için ayrıcalık istemiyor, kendilerine rektör atanana kadar neredelerdi? Sonuçta yıllardır rektör atanıyor bu ülkede. Kimse de hülooo atayamazsın diye sokaklara dökülmedi. Hukuk tanımazlık yapanlar da onlar hukuk demokrasi diyenler de. Garip.
emre e
emre e 13 gün önce
samimiyetsiz bir durum var ortada. sanki daha once atanan tum rektorler bogazi mezunuydu vs.
Çağrı Çeliköz
Çağrı Çeliköz 22 gün önce
Boğaziçi Tarih'ten sevgiler...
Sinema Kulubü
Sinema Kulubü 22 gün önce
👍
KC
KC 22 gün önce
Umarim karsit goruslu bir arkadas da cikar. Onun argumanlarini da dinlemek istiyorum. Oturdugum yerden hic hak veremiyorum cunku.
sagliko1
sagliko1 22 gün önce
İlker bey siz nerde linç yiyorsunuz. Bakıyorum bırakın linçi eleştiren bir yorum bile yok. Flu tv de kendi çalıp kendi oynayanların toplanma yerine döndü sanırım.
emre e
emre e 13 gün önce
korler sasilar birbirini agirlar durumu olmus.
Tayfur Yardim
Tayfur Yardim 22 gün önce
İlker hocam ellerinden öperim.
yunus özalemdar
yunus özalemdar 22 gün önce
“Terör: Korku salma, yıldırma. Genellikle siyasal bir dava uğruna girişilen, toplumu korkutmaya, yıldırmaya yönelik her türlü eylem.” Bu tanımlama bana gençleri değil başka birilerini işaret ediyor.
Ümit Can Bal
Ümit Can Bal 22 gün önce
37 matematik neti yapsam bende boğaziçi tarih seçerim ama kaderde istanbul üniversitesi olacak galiba
Ceren Baydur
Ceren Baydur 22 gün önce
Trt1'i hackleyip bu bölümleri koymak lazım :)
Büşra Gündoğdu
Büşra Gündoğdu 22 gün önce
E ülkem adına özür dilememişsiniz İlker hocam ama
Ahmet Öz
Ahmet Öz 22 gün önce
Değişmeyen tek şey değişimdir. Mevcut erk ne kadar direnirse gidişi o kadar hızlı olacaktır.
çiğdem şimşek
çiğdem şimşek 22 gün önce
💙💜💚🧡❤
Aziz Turan Ravendi
Aziz Turan Ravendi 22 gün önce
Lan böyle bir Türkiye'de yaşamak zorunda olduğu için öğrenci arkadaştan özür dilemeyi unuttun Lümpen Canikligil!
Aziz Turan Ravendi
Aziz Turan Ravendi 22 gün önce
Madem bütün yorumları okuduğunuzu iddia ediyorsunuz, o zaman bu yorumu da okuyun.
xyz
xyz 22 gün önce
Açık açık yalan söylüyor. Lgbt kulübünün odasında pkk örgüt prppagandası ele geçirildi o yüzden kapatıldı.
hostulan kopek
hostulan kopek 21 gün önce
Sen Türkiyeyi hic tanimamissin
ʞzʇ
ʞzʇ 22 gün önce
.
Megaici Mega
Megaici Mega 22 gün önce
Görüşlerine saygı duymakla beraber talihsiz buluyorum. Mesela kayyum konusunda CB yi haklı bulanlar varsa da utanılası bir durum demek ve buna referans olarak hocalarin yüzde doksanının karşısında durmak olarak göstermek çok yanlış. Herkes herkes gibi düşünmek zorunda değil. Demek ki farklı görüşler yanlarında dile getirilse aynı size yapılanı yapacaksiniz. Bu paradoks çıkılmaz içinden..
Mutsuz Simone
Mutsuz Simone 22 gün önce
Peki kızın mükemmel konuşması
doğuş koç
doğuş koç 22 gün önce
Seri çok güzel hocam. Ana akım medya dışında sesleri sayenizde duyuyoruz. Lütfen devamı gelsin. Çok teşekkürler
Fatih Aman
Fatih Aman 22 gün önce
ABD'nin kendi ülkesi dışında kurduğu ilk eğitim kurumu İstanbul'da Robert Kolejdir ve şimdiki Boğaziçi Üniversitesi'nin yerindeydi. Yani ABD düşünmüş taşınmış Londra değil, Paris değil, Berlin değil.... İstanbul'a kurmuş ilk yurt dışındaki okulunu. Ne tesadüf değil mi? Meselenin kayyum falan olmadığını bilmem anlatabildim mi?
emre e
emre e 13 gün önce
vaktiyle robert koleji ogretmeni kimligi altinda cok casus gorev aldi bu topraklarda. hatti baskinlar yapilip ele gecirilenler var. bazi arkadaslarin yasi kucuk oldugundan eskiyi bilmiyorlar.
mustiboi
mustiboi 22 gün önce
büyük oyunu görmüşsün kanka helal
Merih Demirkol
Merih Demirkol 22 gün önce
FLUTV, Pırıl pırılsınız, teşekkür ederiz...
Zafer Öztürk
Zafer Öztürk 22 gün önce
Dış güçlerin uzantısı zaten FLU... Fazilet ve Liyakat Uzantısı... TV uzanma yeri değildir!
Nebahat Ozonsoy
Nebahat Ozonsoy 22 gün önce
Şu isimlerini saydığı kişilerin profillerine be bakarmısınız.
Murat Bozkurt
Murat Bozkurt 22 gün önce
👏👏👏👏👏👏👏
Bakugoasggjkokmöl
Bakugoasggjkokmöl 22 gün önce
Yıllar sonra cumhurbaşkanı olurmuş 😉
Doğa Kafası
Doğa Kafası 22 gün önce
Terorist e terorist misin diye sorarsan evet cevabını bekleyemezsin 😁
Berk Y
Berk Y 22 gün önce
"O arkadaşlarımızı da alacağız." gözlerim doldu.
mesut harputlu
mesut harputlu 22 gün önce
Olaya bak 😂o halde ülkedeki tüm okullar liseler üniler desin ki bu okuldan mezun değil diyerek müdürleri değişsinler , rektör dekan öğrenci desin ki sen bu okuldan değilsin öğretmenler de değişsin. Komiksiniz . Hatta kendileri atama yapsınlar özgürlük ilan etsinler özerklik istesinler yeni ülkecikler oluşsun ha flu tv yide unutmasınlar hani . Kendi ülkesi için özür dileyen flu TV . De medya ayağını oluşturur . Çağdaş papyonlular monşerlerden de meclis kurarsınız:-) yahu hoca bunlar kampüsteki rahatlıkları gidecek diye bunu yapıyorlar . İşler artık sıkıya alınacak sıkıntı bu .
Aşağı Bakmayanlar - Olmaz Z - B01
18:27
Flu TV
görünümler 203 B
Kardeşlerim 2. Bölüm
2:14:32
KARDEŞLERİM
görünümler 1,3 Mn
Alev Alev 17. Bölüm Fragman
1:03
Alev Alev
görünümler 1,6 Mn
Mevzular 44 - Gara, Devlet Refleksi, Açılım
51:51
Aşağıdan Gitmeyenler - Olmaz Z - B02
12:03
Meral Akşener ne demek istedi?
Adem Karacoban
görünümler 1
Gölge Oyunu | Şener Şen, Şevket Altuğ | Türk Filmi | Full HD
1:35:57
Erler Film Türker İnanoğlu
görünümler 356 B
Oğuzhan Uğur'la Canlı Yayın
4:06:40
Efe Aydal
görünümler 366 B
Mevzular 43 - Boğaziçi
21:39
BaBaLa TV
görünümler 639 B
Kardeşlerim 2. Bölüm
2:14:32
KARDEŞLERİM
görünümler 1,3 Mn
Alev Alev 17. Bölüm Fragman
1:03
Alev Alev
görünümler 1,6 Mn
Mevzular 44 - Gara, Devlet Refleksi, Açılım
51:51
Melike Şahin - Nasır (Official Audio)
4:31
Melike Şahin
görünümler 595 B
TozKoparan İskender 12. Bölüm
1:12:52
Tozkoparan İskender
görünümler 1,6 Mn
Kardeşlerim 3. Bölüm Fragmanı
1:06
KARDEŞLERİM
görünümler 1,1 Mn
Alev Alev 17. Bölüm 2. Fragman
1:08
Alev Alev
görünümler 798 B
Ramo - 35.Bölüm Ön İzleme
1:03
Ramo
görünümler 1,4 Mn
Zeynep Bastık - Kendi Yolumuzda (Teaser)
0:16
Zeynep Bastık
görünümler 334 B
Ligde 26. Hafta Liderlik Yarışı
1:18
Tahsin Hasoğlu
görünümler 398 B